Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 42,80 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 57977/2089/OMW

2 250 zł

53 zł /m²

Rata 11 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole

2 pokoje, mieszkanie 42,80 m², piętro 3, oferta nr , 57977/2089/OMW, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole
57977/2089/OMW - zdjęcie nr 0
57977/2089/OMW - zdjęcie nr 1
57977/2089/OMW - zdjęcie nr 2
57977/2089/OMW - zdjęcie nr 3
57977/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 42.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,80 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę