Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 56,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 57806/2089/OMW

3 100 zł

55 zł /m²

Rata 15 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki

2 pokoje, mieszkanie 56,00 m², piętro 3, oferta nr , 57806/2089/OMW, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki
57806/2089/OMW - zdjęcie nr 0
57806/2089/OMW - zdjęcie nr 1
57806/2089/OMW - zdjęcie nr 2
57806/2089/OMW - zdjęcie nr 3
57806/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 56 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

56,00 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2016

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę