Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 34,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 279/7250/OMW

2 850 zł

84 zł /m²

Rata 13 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Stare Miasto, Tęczowa

2 pokoje, mieszkanie 34,00 m², piętro 1, oferta nr , 279/7250/OMW, Wrocław, Stare Miasto, Tęczowa
279/7250/OMW - zdjęcie nr 0
279/7250/OMW - zdjęcie nr 1
279/7250/OMW - zdjęcie nr 2
279/7250/OMW - zdjęcie nr 3
279/7250/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę