Mieszkanie do wynajęcia, 34,22 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 272/7250/OMW
2 850 zł
83 zł /m²
Rata 13 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Mieszkanie z oferty Sektor Wrocławskich Nieruchomości Marcin Korczowski
Wrocław, Stare Miasto, Tęczowa

6

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
34,22 m²
Piętro:
1 piętro
Typ kuchni:
aneks kuchenny
Rok Budowy:
2018
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę