Luksusowe 2 pokoje przy Kierbedzia 4 | Garaż i komórka w cenie | Klimatyzacja | Balkon
Do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie klasy premium o powierzchni 35 m², położone przy ul. Kierbedzia 4 na warszawskim Mokotowie.
To oferta dla osoby, która szuka nie zwykłego mieszkania, ale gotowego, eleganckiego i komfortowego miejsca do życia — wykończonego z dbałością o każdy detal, w bardzo wysokim standardzie i bez kompromisów jakościowych.
Mieszkanie zostało przygotowane przez projektanta wnętrz, wykończone z materiałów wysokiej jakości i wyposażone w meble, sprzęt AGD renomowanych marek. Lokal jest w pełni umeblowany, kompletnie wyposażony i gotowy do wprowadzenia od zaraz.
W cenie najmu najemca otrzymuje nie tylko luksusowe mieszkanie, ale również:
miejsce postojowe w garażu podziemnym — w cenie,
komórkę lokatorską — w cenie,
klimatyzację,
balkon,
pełne umeblowanie i wyposażenie,
sprzęt AGD wysokiej klasy,
wnętrze zaprojektowane przez projektanta.
To bardzo ważne: najemca nie ponosi dodatkowego kosztu za garaż ani komórkę lokatorską. W tej lokalizacji to realna oszczędność i duża wygoda, szczególnie dla osób posiadających samochód lub potrzebujących dodatkowej przestrzeni do przechowywania.
Układ mieszkania obejmuje salon z aneksem kuchennym, oddzielną sypialnię, elegancką łazienkę oraz balkon. Wnętrze jest nowoczesne, spójne i funkcjonalne. Każdy element został dobrany tak, aby zapewnić maksymalny komfort codziennego życia.
Mieszkanie sprawdzi się idealnie dla singla lub pary, którzy oczekują wysokiego standardu, wygodnej lokalizacji i gotowego lokalu bez konieczności inwestowania w meble, sprzęty czy dodatkowe wyposażenie.
Lokalizacja przy ul. Kierbedzia 4 zapewnia wygodny dostęp do infrastruktury Mokotowa, sklepów, usług, restauracji, komunikacji miejskiej oraz głównych części Warszawy. To bardzo dobry adres dla osób, które chcą mieszkać komfortowo, nowocześnie i z szybkim dostępem do centrum oraz biznesowych rejonów miasta.
Warunki najmu:
Cena najmu: 3 950 zł miesięcznie
Czynsz administracyjny: 630 zł miesięcznie
Prąd: według wskazań licznika
Miejsce postojowe w garażu podziemnym: w cenie
Komórka lokatorska: w cenie
Kaucja: jednomiesięczna
Minimalny okres najmu: 12 miesięcy
Dostępność: od zaraz
Internet: możliwość podłączenia przez najemcę we własnym zakresie
Łączny stały koszt miesięczny wynosi 4 580 zł + prąd według zużycia.
To mieszkanie dla wymagającego najemcy, który chce wejść do gotowego, luksusowo wykończonego lokalu i od pierwszego dnia korzystać z pełnego komfortu: klimatyzacji, balkonu, garażu podziemnego, komórki lokatorskiej oraz wyposażenia klasy premium.
Oferta dodana z propertly.io
Nr oferty w biurze: 137-MW-FYsfc4UjoL/5/6