Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 44,00 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 56518/2089/OMW

2 999 zł

68 zł /m²

Rata 14 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Stare Miasto, Śródmieście, Rakowicka

2 pokoje, mieszkanie 44,00 m², piętro 5, oferta nr , 56518/2089/OMW, Kraków, Stare Miasto, Śródmieście, Rakowicka
56518/2089/OMW - zdjęcie nr 0
56518/2089/OMW - zdjęcie nr 1
56518/2089/OMW - zdjęcie nr 2
56518/2089/OMW - zdjęcie nr 3
56518/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 44 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,00 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2014

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę