Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 39,00 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 56324/2089/OMW

2 800 zł

72 zł /m²

Rata 13 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Stare Miasto, Rakowicka

2 pokoje, mieszkanie 39,00 m², piętro 5, oferta nr , 56324/2089/OMW, Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto, Rakowicka
56324/2089/OMW - zdjęcie nr 0
56324/2089/OMW - zdjęcie nr 1
56324/2089/OMW - zdjęcie nr 2
56324/2089/OMW - zdjęcie nr 3
56324/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 39 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,00 m²

Piętro:

5 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę