Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 41,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 57471/2089/OMW

2 600 zł

63 zł /m²

Rata 12 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Prądnik Czerwony, Rakowice, Rakowicka

2 pokoje, mieszkanie 41,00 m², piętro 1, oferta nr , 57471/2089/OMW, Kraków, Prądnik Czerwony, Rakowice, Rakowicka
57471/2089/OMW - zdjęcie nr 0
57471/2089/OMW - zdjęcie nr 1
57471/2089/OMW - zdjęcie nr 2
57471/2089/OMW - zdjęcie nr 3
57471/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 41 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,00 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Rok Budowy:

2014

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę