Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 38,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 56526/2089/OMW

1 890 zł

50 zł /m²

Rata 9 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Grzegórzki, Olsza, Rakowicka

2 pokoje, mieszkanie 38,00 m², piętro 2, oferta nr , 56526/2089/OMW, Kraków, Grzegórzki, Olsza, Rakowicka
56526/2089/OMW - zdjęcie nr 0
56526/2089/OMW - zdjęcie nr 1
56526/2089/OMW - zdjęcie nr 2
56526/2089/OMW - zdjęcie nr 3
56526/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę