Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 40,80 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 1647/10945/OMW

2 600 zł

64 zł /m²

Rata 12 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Anndersonestates.pl sp. z o.o.

Kraków, Dębniki, Raciborska

2 pokoje, mieszkanie 40,80 m², parter, oferta nr , 1647/10945/OMW, Kraków, Dębniki, Raciborska
1647/10945/OMW - zdjęcie nr 0
1647/10945/OMW - zdjęcie nr 1
1647/10945/OMW - zdjęcie nr 2
1647/10945/OMW - zdjęcie nr 3
1647/10945/OMW - zdjęcie nr 4
1647/10945/OMW - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,80 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2006

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę