Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 48,24 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 58110/2089/OMW

3 300 zł

68 zł /m²

Rata 15 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Krowodrza, Poznańska

2 pokoje, mieszkanie 48,24 m², piętro 2, oferta nr , 58110/2089/OMW, Kraków, Krowodrza, Poznańska
58110/2089/OMW - zdjęcie nr 0
58110/2089/OMW - zdjęcie nr 1
58110/2089/OMW - zdjęcie nr 2
58110/2089/OMW - zdjęcie nr 3
58110/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.24 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,24 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2011

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę