Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 38,00 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 150/17662/OMW

3 300 zł

87 zł /m²

Rata 15 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Prime Nest

Kraków, Prądnik Czerwony

2 pokoje, mieszkanie 38,00 m², piętro 4, oferta nr , 150/17662/OMW, Kraków, Prądnik Czerwony
150/17662/OMW - zdjęcie nr 0
150/17662/OMW - zdjęcie nr 1
150/17662/OMW - zdjęcie nr 2
150/17662/OMW - zdjęcie nr 3
150/17662/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,00 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę