Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 46,40 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 53088/2089/OMW

2 300 zł

50 zł /m²

Rata 11 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Bronowice, Józefa Chełmońskiego

2 pokoje, mieszkanie 46,40 m², piętro 2, oferta nr , 53088/2089/OMW, Kraków, Bronowice, Józefa Chełmońskiego
53088/2089/OMW - zdjęcie nr 0
53088/2089/OMW - zdjęcie nr 1
53088/2089/OMW - zdjęcie nr 2
53088/2089/OMW - zdjęcie nr 3
53088/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,40 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę