Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 49,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 57841/2089/OMW

3 599 zł

73 zł /m²

Rata 17 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Grzegórzki, Grzegórzecka

2 pokoje, mieszkanie 49,00 m², piętro 3, oferta nr , 57841/2089/OMW, Kraków, Grzegórzki, Grzegórzecka
57841/2089/OMW - zdjęcie nr 0
57841/2089/OMW - zdjęcie nr 1
57841/2089/OMW - zdjęcie nr 2
57841/2089/OMW - zdjęcie nr 3
57841/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 49 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę