Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 34,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 5/18541/OMW

2 200 zł

65 zł /m²

Rata 10 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Kodus Edyta Maternowska

Rzeszów, Graniczna

2 pokoje, mieszkanie 34,00 m², piętro 1, oferta nr , 5/18541/OMW, Rzeszów, Graniczna
5/18541/OMW - zdjęcie nr 0
5/18541/OMW - zdjęcie nr 1
5/18541/OMW - zdjęcie nr 2
5/18541/OMW - zdjęcie nr 3
5/18541/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,00 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę