Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 42,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 809/9046/OMW

3 500 zł

83 zł /m²

Rata 16 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Strzelczyk Nieruchomości

Warszawa, Mokotów, Giordana Bruna

2 pokoje, mieszkanie 42,00 m², piętro 1, oferta nr , 809/9046/OMW, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Giordana Bruna
809/9046/OMW - zdjęcie nr 0
809/9046/OMW - zdjęcie nr 1
809/9046/OMW - zdjęcie nr 2
809/9046/OMW - zdjęcie nr 3
809/9046/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 42 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,00 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1978

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę