Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 40,60 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 53005/2089/OMW

2 100 zł

52 zł /m²

Rata 10 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Łódź, Śródmieście, dr. Seweryna Sterlinga

2 pokoje, mieszkanie 40,60 m², piętro 1, oferta nr , 53005/2089/OMW, Łódź, Śródmieście, Śródmieście, dr. Seweryna Sterlinga
53005/2089/OMW - zdjęcie nr 0
53005/2089/OMW - zdjęcie nr 1
53005/2089/OMW - zdjęcie nr 2
53005/2089/OMW - zdjęcie nr 3
53005/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 40.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,60 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę