Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 37,70 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 58890/2089/OMW

2 900 zł

77 zł /m²

Rata 14 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Bielany Wrocławskie, Błękitna

2 pokoje, mieszkanie 37,70 m², piętro 1, oferta nr , 58890/2089/OMW, Bielany Wrocławskie, Błękitna
58890/2089/OMW - zdjęcie nr 0
58890/2089/OMW - zdjęcie nr 1
58890/2089/OMW - zdjęcie nr 2
58890/2089/OMW - zdjęcie nr 3
58890/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,70 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę