Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 39,28 m², 2 pokoje, 11 piętro, oferta nr 58487/2089/OMW

3 200 zł

81 zł /m²

Rata 15 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Wrocław, Gądów-Popowice Południowe, Popowice, Białowieska

2 pokoje, mieszkanie 39,28 m², piętro 11, oferta nr , 58487/2089/OMW, Wrocław, Gądów-Popowice Południowe, Popowice, Białowieska
58487/2089/OMW - zdjęcie nr 0
58487/2089/OMW - zdjęcie nr 1
58487/2089/OMW - zdjęcie nr 2
58487/2089/OMW - zdjęcie nr 3
58487/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 39.28 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,28 m²

Piętro:

11 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę