Logo

Nowe mieszkanie, 67,65 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 14

588 555 zł

8 700 zł /m²

Rata 2 754 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zielone Sady III

Tarczyn, ul. Zielone Sady 11

4 pokoje, mieszkanie 67,65 m², piętro 1, oferta nr 14, Zielone Sady III, Tarczyn, ul. Zielone Sady 11
Zielone Sady III - zdjęcie nr 0
Zielone Sady III - zdjęcie nr 1
Zielone Sady III - zdjęcie nr 2
Zielone Sady III - zdjęcie nr 3
Zielone Sady III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 67.65 m², 14
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

67,65 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,60 m²), balkon (4,80 m²)

Termin oddania:

Etap III - III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę