Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 74,99 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1952-11

879 280 zł

11 725 zł /m²

Rata 4 114 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Elitare

Wrocław, Fabryczna, Żerniki

4 pokoje, mieszkanie 74,99 m², piętro 1, oferta nr , 1952-11, Wrocław, Fabryczna, Żerniki
1952-11 - zdjęcie nr 0
1952-11 - zdjęcie nr 1
1952-11 - zdjęcie nr 2
1952-11 - zdjęcie nr 3
1952-11 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 74.99 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

74,99 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę