Logo

Nowe mieszkanie, 87,98 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr M23 - wykończone pod klucz

1 560 000 zł

17 731 zł /m²

okazyjna cena
Rata 7 299 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Aurora

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Wschodu Słońca 11A, 9A

4 pokoje, mieszkanie 87,98 m², piętro 3, oferta nr M23, Aurora, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Wschodu Słońca 11A, 9A
Aurora - zdjęcie nr 0
Aurora - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 87.98 m², M23 - wykończone pod klucz
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

87,98 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

garaż, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (12,14 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę