Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 74,24 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr PAN995369

1 179 000 zł

15 881 zł /m²

Rata 5 516 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Orłowo, Wrocławska

4 pokoje, mieszkanie 74,24 m², piętro 1, oferta nr , PAN995369, Gdynia, Orłowo, Orłowo, Wrocławska
PAN995369 - zdjęcie nr 0
PAN995369 - zdjęcie nr 1
PAN995369 - zdjęcie nr 2
PAN995369 - zdjęcie nr 3
PAN995369 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 74.24 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

74,24 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę