Logo

Nowe mieszkanie, 62,03 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 38

576 879 zł

9 300 zł /m²

Rata 2 699 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Apartamenty Zasole

Oświęcim, ul. Więźniów Oświęcimia

4 pokoje, mieszkanie 62,03 m², piętro 2, oferta nr 38, Apartamenty Zasole, Oświęcim, ul. Więźniów Oświęcimia
Apartamenty Zasole - zdjęcie nr 0
Apartamenty Zasole - zdjęcie nr 1
Apartamenty Zasole - zdjęcie nr 2
Apartamenty Zasole - zdjęcie nr 3
Apartamenty Zasole - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 62.03 m², 38
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

62,03 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,33 m²)

Termin oddania:

Etap I - II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę