Logo

Nowe mieszkanie, 75,16 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 11

841 792 zł

11 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 939 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wiejska 10

Gdynia, Chylonia, ul. Wiejska 10

4 pokoje, mieszkanie 75,16 m², piętro 3, oferta nr 11, Wiejska 10, Gdynia, Chylonia, ul. Wiejska 10
Wiejska 10 - zdjęcie nr 0
Wiejska 10 - zdjęcie nr 1
Wiejska 10 - zdjęcie nr 2
Wiejska 10 - zdjęcie nr 3
Wiejska 10 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 75.16 m², 11
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

75,16 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

piwnica

Termin oddania:

marzec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę