Logo

Nowe mieszkanie, 66,79 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr A/63

1 102 035 zł

16 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 156 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Przystań Brzeźno

Gdańsk, Brzeźno, ul. Uczniowska

4 pokoje, mieszkanie 66,79 m², piętro 2, oferta nr A/63, Przystań Brzeźno, Gdańsk, Brzeźno, ul. Uczniowska
1 / 6
Przystań Brzeźno - zdjęcie nr 0
Przystań Brzeźno - zdjęcie nr 1
Przystań Brzeźno - zdjęcie nr 2
Przystań Brzeźno - zdjęcie nr 3
Przystań Brzeźno - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 66.79 m², A/63
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

66,79 m²

Piętro:

2 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,42 m²)

Termin oddania:

31.08.2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę