Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 85,50 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMPAKE153

1 505 000 zł

17 602 zł /m²

Rata 7 042 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Ursus, Tomcia Palucha

4 pokoje, mieszkanie 85,50 m², piętro 1, oferta nr , SMPAKE153, Warszawa, Ursus, Ursus, Tomcia Palucha
SMPAKE153 - zdjęcie nr 0
SMPAKE153 - zdjęcie nr 1
SMPAKE153 - zdjęcie nr 2
SMPAKE153 - zdjęcie nr 3
SMPAKE153 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 85.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

85,50 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,56 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2005

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę