Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 115,00 m², 4 pokoje, oferta nr R5132389

14 623 170 zł

127 158 zł/m²

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, The Golden Mile

4 pokoje, mieszkanie 115,00 m², oferta nr , R5132389, The Golden Mile
R5132389 - zdjęcie nr 0
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

115,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę