Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 63,20 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr PAN964809

1 100 000 zł

17 405 zł /m²

Rata 5 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Żabianka, Sztormowa

4 pokoje, mieszkanie 63,20 m², piętro 4, oferta nr , PAN964809, Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Żabianka, Sztormowa
PAN964809 - zdjęcie nr 0
PAN964809 - zdjęcie nr 1
PAN964809 - zdjęcie nr 2
PAN964809 - zdjęcie nr 3
PAN964809 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 63.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

63,20 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę