Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 125,42 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 213390

1 490 000 zł

11 880 zł /m²

Rata 6 971 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty DOMiTY nieruchomości

Wrocław, Oporów, Szczęśliwa

4 pokoje, mieszkanie 125,42 m², piętro 1, oferta nr , 213390, Wrocław, Oporów, Szczęśliwa
213390 - zdjęcie nr 0
213390 - zdjęcie nr 1
213390 - zdjęcie nr 2
213390 - zdjęcie nr 3
213390 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 125.42 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

125,42 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę