Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 91,70 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr IN858193

1 550 000 zł

16 903 zł /m²

Rata 7 252 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty InVilla Nieruchomości

Gdynia, Mały Kack, Strzelców

4 pokoje, mieszkanie 91,70 m², piętro 1, oferta nr , IN858193, Gdynia, Mały Kack, Mały Kack, Strzelców
IN858193 - zdjęcie nr 0
IN858193 - zdjęcie nr 1
IN858193 - zdjęcie nr 2
IN858193 - zdjęcie nr 3
IN858193 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 91.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

91,70 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2014

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę