Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 90,44 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr OR016829

1 334 319 zł

14 754 zł /m²

Rata 6 243 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Orfin Nieruchomości

Gdańsk, Letnica, Starowiejska

4 pokoje, mieszkanie 90,44 m², piętro 2, oferta nr , OR016829, Gdańsk, Letnica, Starowiejska
OR016829 - zdjęcie nr 0
OR016829 - zdjęcie nr 1
OR016829 - zdjęcie nr 2
OR016829 - zdjęcie nr 3
OR016829 - zdjęcie nr 4
OR016829 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

90,44 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę