Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 88,80 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 44284

1 150 000 zł

12 950 zł /m²

Rata 5 381 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Skwierzyńska

4 pokoje, mieszkanie 88,80 m², piętro 1, oferta nr , 44284, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Skwierzyńska
44284 - zdjęcie nr 0
44284 - zdjęcie nr 1
44284 - zdjęcie nr 2
44284 - zdjęcie nr 3
44284 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 88.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

88,80 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę