Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 67,06 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMDUZY826

570 000 zł

8 500 zł /m²

Rata 2 667 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Skierniewice

4 pokoje, mieszkanie 67,06 m², piętro 1, oferta nr , SMDUZY826, Skierniewice
SMDUZY826 - zdjęcie nr 0
SMDUZY826 - zdjęcie nr 1
SMDUZY826 - zdjęcie nr 2
SMDUZY826 - zdjęcie nr 3
SMDUZY826 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 67.06 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

67,06 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę