Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 265,00 m², 4 pokoje, oferta nr R4340236

5 700 917 zł

21 513 zł/m²

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Santa Clara

4 pokoje, mieszkanie 265,00 m², oferta nr , R4340236, Santa Clara
R4340236 - zdjęcie nr 0
R4340236 - zdjęcie nr 1
R4340236 - zdjęcie nr 2
R4340236 - zdjęcie nr 3
R4340236 - zdjęcie nr 4
R4340236 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

265,00 m²

Strony świata:

południe (S), południowy wschód (SE)

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę