Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 147,00 m², 4 pokoje, oferta nr R4603177

3 149 280 zł

21 424 zł/m²

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, San Roque

4 pokoje, mieszkanie 147,00 m², oferta nr , R4603177, San Roque
R4603177 - zdjęcie nr 0
R4603177 - zdjęcie nr 1
R4603177 - zdjęcie nr 2
R4603177 - zdjęcie nr 3
R4603177 - zdjęcie nr 4
R4603177 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

147,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę