Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 125,00 m², 4 pokoje, oferta nr R5058346

3 072 985 zł

24 584 zł/m²

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, San Pedro de Alcantara

4 pokoje, mieszkanie 125,00 m², oferta nr , R5058346, San Pedro de Alcantara
R5058346 - zdjęcie nr 0
R5058346 - zdjęcie nr 1
R5058346 - zdjęcie nr 2
R5058346 - zdjęcie nr 3
R5058346 - zdjęcie nr 4
R5058346 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

125,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę