Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 180,00 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr BS3-MS-309923-1

2 800 000 zł

15 556 zł /m²

Rata 13 101 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Podgórze, Płaszów, Przewóz

4 pokoje, mieszkanie 180,00 m², piętro 4, oferta nr , BS3-MS-309923-1, Kraków, Podgórze, Płaszów, Przewóz
BS3-MS-309923-1 - zdjęcie nr 0
BS3-MS-309923-1 - zdjęcie nr 1
BS3-MS-309923-1 - zdjęcie nr 2
BS3-MS-309923-1 - zdjęcie nr 3
BS3-MS-309923-1 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 180 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

180,00 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2010

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę