Logo

Nowe mieszkanie, 59,72 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 3.B.0.01

889 828,00 zł

14 900,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 163 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Urcity

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Posag 7 Panien

4 pokoje, mieszkanie 59,72 m², parter, oferta nr 3.B.0.01, Murapol Urcity, Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Posag 7 Panien
Murapol Urcity - zdjęcie nr 0
Murapol Urcity - zdjęcie nr 1
Murapol Urcity - zdjęcie nr 2
Murapol Urcity - zdjęcie nr 3
Murapol Urcity - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 59.72 m², 3.B.0.01
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

59,72 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (26,00 m²), ogródek (9,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę