Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 91,00 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMROMY956

459 000 zł

5 044 zł /m²

Rata 2 148 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Szczecinek, Plater

4 pokoje, mieszkanie 91,00 m², piętro 2, oferta nr , SMROMY956, Szczecinek, Plater
SMROMY956 - zdjęcie nr 0
SMROMY956 - zdjęcie nr 1
SMROMY956 - zdjęcie nr 2
SMROMY956 - zdjęcie nr 3
SMROMY956 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 91 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

91,00 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Rok Budowy:

1940

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę