Logo

Nowe mieszkanie, 97,72 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr A.26

2 921 828 zł

29 900 zł /m²

Rata 13 671 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Stare Podgórze

Kraków, Podgórze, pl. Emila Serkowskiego/ul. Kalwaryjska

4 pokoje, mieszkanie 97,72 m², piętro 2, oferta nr A.26, Stare Podgórze, Kraków, Podgórze, pl. Emila Serkowskiego/ul. Kalwaryjska
Stare Podgórze - zdjęcie nr 0
Stare Podgórze - zdjęcie nr 1
Stare Podgórze - zdjęcie nr 2
Stare Podgórze - zdjęcie nr 3
Stare Podgórze - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 97.72 m², A.26
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

97,72 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę