Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 67,90 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 2.C.2.04-680

904 021 zł

13 314 zł /m²

Rata 4 230 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Biały, Pękowicka

4 pokoje, mieszkanie 67,90 m², piętro 2, oferta nr , 2.C.2.04-680, Kraków, Prądnik Biały, Pękowicka
2.C.2.04-680 - zdjęcie nr 0
2.C.2.04-680 - zdjęcie nr 1
2.C.2.04-680 - zdjęcie nr 2
2.C.2.04-680 - zdjęcie nr 3
2.C.2.04-680 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 67.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

67,90 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę