Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 59,63 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 2.B.4.08-426

830 229 zł

13 923 zł /m²

Rata 3 884 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Biały, Pękowicka

4 pokoje, mieszkanie 59,63 m², piętro 4, oferta nr , 2.B.4.08-426, Kraków, Prądnik Biały, Pękowicka
2.B.4.08-426 - zdjęcie nr 0
2.B.4.08-426 - zdjęcie nr 1
2.B.4.08-426 - zdjęcie nr 2
2.B.4.08-426 - zdjęcie nr 3
2.B.4.08-426 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 59.63 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

59,63 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę