Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 60,70 m², 4 pokoje, 5 piętro, oferta nr PAN418970

809 000 zł

13 328 zł /m²

Rata 3 785 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Oliwa, Pawła Gdańca

4 pokoje, mieszkanie 60,70 m², piętro 5, oferta nr , PAN418970, Gdańsk, Oliwa, Pawła Gdańca
PAN418970 - zdjęcie nr 0
PAN418970 - zdjęcie nr 1
PAN418970 - zdjęcie nr 2
PAN418970 - zdjęcie nr 3
PAN418970 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 60.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

60,70 m²

Piętro:

5 piętro

Rok Budowy:

1978

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę