Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 95,32 m², 4 pokoje, parter, oferta nr BLN207720

1 344 000 zł

14 100 zł /m²

Rata 6 288 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Białe Lwy - Nieruchomości

Józefosław, Osiedlowa

4 pokoje, mieszkanie 95,32 m², parter, oferta nr , BLN207720, Józefosław, Osiedlowa
BLN207720 - zdjęcie nr 0
BLN207720 - zdjęcie nr 1
BLN207720 - zdjęcie nr 2
BLN207720 - zdjęcie nr 3
BLN207720 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 95.32 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

95,32 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2010

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę