Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 75,39 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 25542/2089/OMS

1 190 000 zł

15 785 zł /m²

Rata 5 568 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Mistrzejowice, Nowa Huta, Osiedle Na Skarpie

4 pokoje, mieszkanie 75,39 m², piętro 3, oferta nr , 25542/2089/OMS, Kraków, Mistrzejowice, Nowa Huta, Osiedle Na Skarpie
25542/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25542/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25542/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25542/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25542/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 75.39 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

75,39 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1950

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę