Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 63,82 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 124122/78/OMS

669 000 zł

10 483 zł /m²

Rata 3 130 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Radzymin, Ogrodowa

4 pokoje, mieszkanie 63,82 m², parter, oferta nr , 124122/78/OMS, Radzymin, Ogrodowa
124122/78/OMS - zdjęcie nr 0
124122/78/OMS - zdjęcie nr 1
124122/78/OMS - zdjęcie nr 2
124122/78/OMS - zdjęcie nr 3
124122/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 63.82 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

63,82 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę