Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 55,78 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 44554

764 186 zł

13 700 zł /m²

Rata 3 575 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Fabryczna, Nowodworska

4 pokoje, mieszkanie 55,78 m², piętro 3, oferta nr , 44554, Wrocław, Fabryczna, Nowodworska
44554 - zdjęcie nr 0
44554 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 55.78 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

55,78 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę