Logo

Nowe mieszkanie, 54,91 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 3.A.2.04

672 647,50 zł

12 250,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Trzy Lipki

Bielsko-Biała, Stare Bielsko, ul. Muszlowa

4 pokoje, mieszkanie 54,91 m², piętro 2, oferta nr 3.A.2.04, Murapol Trzy Lipki, Bielsko-Biała, Stare Bielsko, ul. Muszlowa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

54,91 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

Budynki 2 i 3 - gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę