+9
Nowe mieszkanie, 78,45 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 2.A.2.08
845 298,75 zł
10 775,00 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 955 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Murapol Trzy Lipki
Bielsko-Biała, Stare Bielsko, ul. Muszlowa

Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
78,45 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północ (N), południe (S)
Garaż:
parking naziemny
Termin oddania:
Budynki 2 i 3 - gotowe do odbioru
Wirtualny spacer:
Zapytaj o ofertę